Zapoznałem się i z polityką prywatności i Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest parafia św. Jana Chrzciciela w Parczewie.

Księga intencji modlitewnych

Przesłanych intencji: 236

Ewa

piątek, 12.08.2022

O uzdrowienie teścia, jako że jest w szpitalu.

Mirosław

środa, 10.08.2022

Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka Tomczak

ela

niedziela, 07.08.2022

blagam o pomoc modlitewna wyjscia z trudnej sytuacji finansowej,zeby zaczac zyc,w spokoju,bez klamastw,zeby zrobic remontry,nie miec dlugow,zeby zyc a nie wegetacja,juz nie mam sily,mysli mam najgorsze,juz nie dam rady tak dluzej,blagam pomocy,blagam

Małgorzata

niedziela, 07.08.2022

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o modlitwę w intencji mojego Syna Michała: o spokój ducha, zdrowie, światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie poprawkowego egzaminu maturalnego z matematyki. Bardzo się stara, ale martwi się tym i brakuje mu pewności siebie. To dobry i wartościowy człowiek. Niech Dobry Bóg prowadzi Go przez życie, darzy Łaską a ludzie dobrocią. Bóg zapłać.

Marta

piątek, 05.08.2022

Prosze o modlitwę o dar przemiany w moim zyciu, poznanie dobrego i uczciwego przyszłego męża, o założenie własnej rodziny, o dobrą i szczęśliwa przyszłość.

Maria

piątek, 05.08.2022

Jezu Miłosierny błagam Cię o łaskę nawrócenia, uwolnienia, przemiany wewnętrznej syna i synowej, o światło o dary Ducha Świętego oraz o łaskę macierzyństwa dla nich

Sławek

czwartek, 04.08.2022

Proszę o dobra żonę i rodzinę

Paulina

czwartek, 04.08.2022

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego męża Jakuba z grzechu cudzołóstwa i cud uratowania naszego małżeństwa ,jego powrót do Domu

sabina

środa, 03.08.2022

Proszę o modlitwę w intencji niepełnosprawnego Męża Stanisława,u którego wykryto tętniaka jamy brzusznej,o rychła interwencję lekarską. Proszę o znalezienie pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny Stanisława Proszę za siostrami,ojcem Edmundem i kolega Mateusza,aby nadal nas wspierali materialnie. Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Franciszka i Rozalii. .

Joanna

środa, 03.08.2022

Proszę o modlitwę za Magdalenę chorą na stwardnienie rozsiane o zdrowie, siły, rozwiązanie problemów finansowych i rodzinnych. Bóg zapłać !

Anna

wtorek, 02.08.2022

Proszę o łaskę wiary, nadziej, pokory, miłości, wewnętrznego spokoju na co dzień. Proszę o modlitwę dla mnie o dobrego męża o dobrym sercu i abym spotkała go w tym roku jeszcze. Proszę Cię aby miłość miedzy nami była wieczna i prawdziwa i aby nigdy nikt i nic nas nie rozłączyło. Dziękuje Ci Ojcze. By mi się wszystko w pracy po układało. Z całego serca proszę o modlitwę.

Matka

poniedziałek, 01.08.2022

O powrót do zdrowia dla Piotra po operacji kolana

Jadwiga

poniedziałek, 01.08.2022

Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne poprowadzenie sprawy mieszkaniowej i w urzędzie elektrycznym przez prawnika, prosimy o nowy dom, żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Proszą Jadwiga i Artur

Anna

poniedziałek, 01.08.2022

Proszę o modlitwę za Michała onawrocenie i uzdrowienie z ciężkiej choroby alkoholowej

prośba modlitewna

poniedziałek, 01.08.2022

o uzdrowienie mojej kobiecości oraz zaakceptowanie i pokochanie samej siebie, wyjście z niskiej samooceny, depresji, o znalezienie dobrego, wierzącego, kochającego i wspierającego mnie męża, dzięki któremu pokocham siebie jako kobietę, a to co nas połączy to silna wiara w Boga i wartości chrześcijańskie.

Paweł

niedziela, 31.07.2022

Strasznie cierpię od grudnia. Tęsknota za ukochaną osobą boli psychicznie i fizycznie. Nic mnie nie cieszy. Nie mam energii. Boże jeśli jest jakakolwiek szansa na pojednanie to błagam o to. Jeśli mam się bezpowrotnie pożegnać to daj błagam mi siły by się pogodzić. Przyjmę każdą Twą wolę. Ofiaruje całe moje cierpienie w intencji tej ukochanej osoby, o dary Ducha Świętego dla Niej. Jezu uzdrów me zbolałe serce i pomóż proszę Ani

EDWARD-JERZY

niedziela, 31.07.2022

PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Alka

niedziela, 31.07.2022

Za Patrycję, Mateusza i Panią Alfredę o wszelkie potrzebne Łaski Boże dla nich, o ustanie wszelkich epidemii oraz o pokój na świecie, o zdrowie duszy i ciała, o nawrócenia w rodzinie, za dusze w czyśćcu cierpiące o dar Nieba, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

Załamana

niedziela, 31.07.2022

Maryjo Mamo uratuj naszą rodzinę na życie wieczne w Panu. Niech Twoje Niepokalane Serce zatryumfuje w moim domu.

Ilona

sobota, 30.07.2022

Proszę by rodzice się pogodzili pomóż matko boża fatimska bowidze jak tata się męczy z tym wszystkim i jak mu ciężko

Mirosław

piątek, 29.07.2022

Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka Tomczak

Gość

czwartek, 28.07.2022

Proszę o modlitwę w intencji Macieja. O opiekę bożą dla niego, o wszelkie łaski potrzebne do bycia mężczyzną dobrym, mądrym i prawym. Proszę także o modlitwę w sprawie odnowienia naszego kontaktu.

Łukasz

poniedziałek, 25.07.2022

Proszę o modlitwę w następującej intencji-Za wstawiennictwem Matki Bożej,Św. Józefa i Św. Jana Chrzciciela proszę o Ducha Św., łaskę wiary i dobrej spowiedzi, proszę o rozeznanie woli Bożej w moim życiu, a także o łaskę w znalezieniu błogosławionej dobrej pracy, która będzie zgodna z Wolą Bożą.

Gość

niedziela, 24.07.2022

Proszę o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi nade mną i moją rodziną i rodziną Tworek, Łasek, Koczta,Kulesza, Overmeijer i Zadykowicz. Dziękuję.

Gość

czwartek, 21.07.2022

Proszę o łaskę uzdrowienia relacji w małżeństwie Sabiny zagrożonego rozpadem. Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Joanny i Adama. Proszę o rozstrzygnięcie w pracy we wiadomej Panu Bogu sprawie dla niepełnosprawnego Stanisława. Proszę za siostrami, ojcem Edmundem i kolegą Mateusza, aby nadal wspierali nas finansowo, a dobry Bóg w swoim miłosierdziu obdarzał łaskami.

Bożena

wtorek, 19.07.2022

Królowo Rodzin proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga Dawcy Życia o dar potomstwa cud poczęcia dziecka dla Danusi i Mateusza

Maryla

wtorek, 19.07.2022

Proszę o dobrego męża i dziecko.

Gość

wtorek, 19.07.2022

Proszę o zdrowie uszu i rozwiązania sprawy z lodówka.

I.

poniedziałek, 18.07.2022

Proszę o naprawę relacji w naszej rodzinie, o wzajemne wspieranie się, miłość i zrozumienia.

EWA

poniedziałek, 18.07.2022

Proszę o modlitwę za moją wnuczke Wiktorię o zdrowie. Dziękuję

Bernadeta

poniedziałek, 18.07.2022

Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę o nawrócenie i przemianę życia.

Magdalena

niedziela, 17.07.2022

O szczęśliwe rozwiązanie dla Zuzanny

Sławek

niedziela, 17.07.2022

Matko Boża prowadź mnie i moją rodzinę. Matko Boża proszę w imię Jezusa o uwolnienie i uzdrowienie z przekleństw i chorób które tak przytłaczają. Amen

Wnuczka

sobota, 16.07.2022

Proszę o pozytywne załatwienie wszystkich spraw mojej babci i moich. Z góry dziękuję za modlitwę.

pielgrzym

piątek, 15.07.2022

O DAR POKOJU W UKRAINIE.ZA KOŚCIÓŁ W POLSCE I OJCZYZNĘ

Magda

piątek, 15.07.2022

Proszę modlitwę w mojej intencji o pomoc Bożą , o poprawę zdrowia oraz o lepsze samopoczucie psychiczne.

Jadwiga

czwartek, 14.07.2022

Panie Jezu Miłosierny prosimy o wstawiennictwo do Boga Ojca o zerwanie więzów przekleństwa ciążących nad Jadwigą i Arturem oraz nad naszym małżeństwem. Proszą Jadwiga i Artur

Agnieszka

czwartek, 14.07.2022

Panie Jezu błagam o zdrowie i ulgę w cierpieniu oraz radykalne nawrócenie dla mojej rodziny

Elżbieta

środa, 13.07.2022

O pomyślne rozwiązanie trudnych spraw. Za mnie, rodzinę i bliskich o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej. O trzeźwość dla osób zmagających się z nałogiem alkoholizmu i innymi nałogami. Za osoby będące daleko od Boga o łaskę nawrócenia - szczególnie w mojej rodzinie i dla bliskich. O miłość w rodzinach. Za chorych i samotnych. Za katolików, szczególnie proboszcza, księży, zakonnice, zakonników i misjonarzy.

Iza

poniedziałek, 11.07.2022

Proszę o uratowanie małżeństwa Marka, żywą wiarę i prowadzenie Boże. O wolontariat albo pracę w hospicjum dla niego. Oraz w intencji Bogu wiadomej i za P. Bóg zapłać.